9X3A1497.jpg

PÄRNAMÕISAST

Lisaks väärikale Pärnamõisa külalistemajale millel on kolm tuba on Teil ka võimalus veeta öö arhailises neljatoalises aidas. Täpsem info koos hinnakirjaga mõlema maja kohta eraldi all.

Hind sisaldab kvaliteetseid hotelli voodilinu, rätikuid, mõlemale majale eraldi täisvarustuses ühis-kööki, dušhiruumi ja WC-d.

Kosutav hommikusöök toitva pudru ja traditsioonilise Kihnu-, saia, leivaga ettetellimisel 8€ inimese kohta.

Me trantspordime hea meelega Teie pakid sadamast majutusse ja mandrile minnes tagasi sadamasse. Rohkem infot sauna võimaluse kohta SIIT.

Võimaluse ööbida romantilises Pärnamõisa majutuses saate täites alloleva vormi või helistades perenaisele Veronikale +372 523 5909.

30€

(alates kahest ööst 25€ )

Täiskasvanu

20€

7-14 aastased

TASUTA

0-6 aastased

MEIE MAJAD

KÜLALISTEMAJA

Pärnamõisa külalistemajas saab peatuda ka talvel kui toad on hubaselt soojad. Pärnamõisa majutuse kolme toa nimed on Majaka, Veski ja Purjeka – asjad mis Kihnu saarel on olnud alati olulisel kohal. Nendes pooleteise kordsetes tubades on kokku 4 voodid, kaks üleval ja kaks alumisel korrusel. Kokku on majas 12 voodit kuhu mahub sõba silmale laskma kuni 15 külalist. Kolme toa peale on ühine WC, duširuum ja täisvarustuses köök. Köögis on suur valik lauanõusi ja klaase erinevate jookide tarvis. Me eelistame korraga võõrustada ühte seltskonda maja kohta, et Teil oleks maksimaalselt rahulik, vaikne ja privaatne.

AIT

Suvine romantiline ait on päästetud Kihnu saarelt maa sisse vajumisest ja uues kuues kannab vana funksiooni nimega tube - Suõlatsõait ja Riideait. Ülemistel modernsematel tubadel kuhu saab pugeda kui linnupoeg on nimed vastavalt - Koslakoeng ja Piästlikupesä. Kõikides neljas toas on 2 voodit. Kokku on majas 8 voodit kuhu mahub sõba silmale laskma kuni 10 külalist. Nelja toa peale on ühine WC, duširuumid ja täisvarustuses väliköök. Köögis on suur valik lauanõusi ja klaase erinevate jookide tarvis. Me eelistame korraga võõrustada ühte seltskonda maja kohta, et Teil oleks maksimaalselt rahulik, vaikne ja privaatne.

ALBUM

HINNAKIRI

Kuvatud hind käib ühe öö kohta.

Suurematel üritustel ja suvistel nädalavahetustel on Teil mõistlik vaikust nautima tulla suurema seltskonnaga kuna kehtib maja hind.

KONTAKT

Linaküla, Pärnamõisa, Kihnu Vald, 88003 Pärnu maakond, Estonia

+372 523 5909

©2020 / Armastusega Kihnus tehtud kodulehelkülg ♥